Przejdź do treści

Wydajne odchudzanie

  • przez
Wydajne odchudzanie

Dzielimy konsumowaną przez nas żywność na trzy grupy. Podstawową z nich stanowi grupa białkowa, następną węglowodanowa, z kolei trzecią – neutralna. Dieta rozdzielna inauguruje jedną, kluczową zasadę. Brzmi ona następująco: zakazane jest mieszanie w jednym posiłku obu początkowych grup. Pod żadnym pozorem nie należy łączyć węglowodanów z białkami.

Dieta rozdzielna i odchudzanie przeznaczone jest niemal dla każdej osoby. Jest to godny podziwu sposób na to, ażeby pozbyć się bezużytecznych kilogramów definitywnie, a w dodatku dbać o nasze zdrowie i kondycję. Choć opornie przybędzie polubienie jej tym jednostkom, jakie są łasuchami. Niemniej jednak warto porzucić obżarstwo na rzecz pięknej sylwetki i wyśmienitego zdrowia. Która z nas tego nie pożąda? Do tego dieta rozdzielna ma także sporo sympatyków również w grupie facetów, gdyż zezwala na skuteczne oczyszczanie organizmu. Niemniej jednak powracając do kobiet, idąc za najnowszymi tendencjami – uznaje się, że wyłącznie szczupłe dziewczyny są w stanie być z siebie dumne. Dieta rozdzielna zezwala wszelkim paniom nasycać się smukłą figurą. Inicjatorem jej jest doktór Hay.

Są podstawową jednostką fizyczną, traktują ciepła. Jednak w aktualnej chwili jest ono definiowane jako energia. W dietetyce kalorie mają inne znaczenie. Hasło to w dużym stopniu odbiega od znaczenia jednostki fizycznej, chociaż pojecie jest to samo. W dietetyce kalorie dopuszczane są za wartości kaloryczne artykułów skierowanych do konsumpcji. Wartości te są prezentowane jednakże nie w kaloriach, ale kilokaloriach, co oznacza kalorie w liczbie tysiąca.